Історія відділу «Загальне фортепіано»

На відділі загального фортепіано працюють 14 викладачів, з них вищу категорію мають 6, першу категорію – 7, другу категорію – 1. На відділі навчаються студенти 8 спеціалізацій: хорове диригування, оркестрові струнні інструменти, оркестрові духові та ударні інструменти, естрада, народні інструменти, спів, теорія музики, акторське мистецтво. Студенти відділу систематично продовжують навчання у вищих навчальних закладах України та поза її межами.

На відділі проводиться велика методична робота. За період з 2005 по 2013 рік розроблено та написано близько 60 методичних розробок. Розроблені та впроваджені в навчальний процес навчальні програми по фортепіано з усіх спеціалізацій. Викладачами відділу постійно надається допомога викладачам МШ міста у вигляді відкритих уроків, майстер-класів, консультацій та профорієнтаційної роботи.

Постійно для викладачів та студентів відділу проводяться творчі зустрічі, концерти та майстер-класи  провідних професорів вищих навчальних закладів України: Т.Л. Моргунова, Н.І. Лаврік, О.Б. Максімов, О.А. Жаркая – ДГМА, В.Ф. Шукайло, Т.Б. Вєркіна, В.М. Птушкін – ХГУМ.

Викладачі відділу постійно підвищують свою кваліфікацію, обсяг підвищення якої становить 100 відсотків.

На відділі проводиться дуже плідна концертна діяльність: щорічні тематичні звітні концерти, концерти класів викладачів та сольні концерти студентів відділу, конкурси, присвячені ювілейним датам композиторів та тематичні виконавські конкурси. Студенти  відділу неодноразово одержували нагороди, дипломи та ставали лауреатами конкурсів різних рівнів. Серед них:  Обласні та регіональні конкурси «Натхнення» ( м. Донецьк ) – 6 лауреатів, Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавців з оркестром «Музичний листопад» (м. Маріуполь) – 1 дипломант, 1 лауреат; Всеукраїнський конкурс «Vivace»  (м. Маріуполь) – 1 Гран-прі, 1 лауреат.

Викладачі відділу приймають участь у роботі журі на конкурсах різних рівнів. Студенти та викладачі мають багато подяк та грамот з відзнаками.

Завідуюча відділу – Пекарчук Лариса Сергіївна.

87515, Україна, Донецка область, м. Маріуполь
пр. Миру 5/62 (орієнтир: "ДОСААФ")

Проїзд тролейбусами № 1, 2, 7, 15, 17
Проїзд автобусами № 2А, 28А. 136

директор (0629 ) 47-05-21
навчальна частина (0629) 33-24-43
бухгалтерія (0629) 47-05-20

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019. Маріупольський коледж мистецтв