Маріупольський коледж мистецтв

День Франції в Маріуполі

11 липня 2018 року директор «Маріупольського коледжу мистецтв» Валентина Андронова була запрошена та відвідала урочистий захід присвячений святкуванню Дня Франції в Маріуполі де була представлена послу Франції в Україні пані Ізабель Дюмон. Обговорювались деякі питання мистецької освіти в м. Маріуполь.

 

Міжнародний проект «Шляхи дружби»

04.05.2018 року «МКМ» отримав від «Національної опери України» запрошення до реалізації Міжнародного проекту «Шляхи дружби» та з нагоди завершення ювілейного 150-го сезону «Національного академічного театру опери та балету України ім. Т.Г.Шевченко»

 

Керівництво коледжу створило всі умови щодо організації підготовки студентів, випускників «МКМ» до участі в концертах в рамках цього проекту, які пройшли 1 липня у Київі на Софіївській площі та 3 липня в Італії м. Равенна.

МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ «ШЛЯХИ ДРУЖБИ. РАВЕННА–КИЇВ» (Італія–Україна,2018)

 

Студенти «Маріупольського коледжу мистецтв приєднались до  Міжнародного проекту «Шляхи дружби» («The Roads of Friendship»), у рамках якого1 липня 2018р. на Софійській площі в м. Києві та 3 липня 2018р. в м. Равенна (Італія) відбудуться грандіозні концерти за участі визначних митців сучасності – найвидатнішого диригента сьогодення, легендарного Маестро Ріккардо Муті (Riccardo Muti, Італія), всесвітньо відомого актора Джона Малковича (John Malkovich, США), однієї з найкращих оперних співачок Людмили Монастирської (Україна), інших відомих оперних виконавців, а також спільного об’єднаного італійсько-українського симфонічного оркестру та великого зведеного хору (загалом, понад 300 учасників, серед яких близько 25 молодих виконавців з м. Маріуполя, а саме з Маріупольського коледжу мистецтв та Маріупольського муніципального камерного оркестру «Ренесанс»).