Маріупольський коледж мистецтв

Лауреати 2016-2017

ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ

«МАРІУПОЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ»
 

 

Лауреати конкурсів та фестивалів

2016 -  2017 навчальний  рік

 
 

Кількість Лауреатів та учасників конкурсів

 в 2016 – 2017 навчальному році.

 

Міжнародні конкурси: 22особи

 

Всеукраїнські конкурси: 7осіб

 

Обласні   та відкриті  конкурси: 31 особа

 

Регіональні конкурси:1особа

 

Міські конкурси:2 особи

 

Всього: 63 особи І семестр

 

Участь  студентів ММУ у конкурсах та фестивалях:

Єршова Єлизавета,студентка ІІ курсу, відділ «Естрада»  - І місце , Міжнародний фестиваль – конкурс «Зірковий парад», номінація  «Естрадний вокал» м. Львів, 25-27.11.2016р;

Камаралі Ренат, студент І курсу, відділ «Естрада»   - ІІ місце , Міжнародний фестиваль – конкурс «Зірковий парад», номінація  «Естрадний вокал» м. Львів, 25-27.11.2016р.

 

УІ Міжнародний фестиваль – конкурс юних виконавців ( з оркестром)

« Музичний листопад», м. Маріуполь, 26-29.11.2016.:

 

Саламова Лейла, студентка ІІ курсу, ВОСІ,  – Лауреат ІІ ступеня;

Селеменєва Тетяна,  студентка ІІ курсу, , ВОСІ  - Лауреат ІІ ступеня;

Тарасов Олександр,  студент ІІІ курсу, , ВОСІ - Лауреат ІІ ступеня;

Галла Ілля,  студент ІІІ курсу, ВНІ,   - Лауреат ІІ ступеня;

Любинська Катерина,  студентка ІІІ курсу, відділ «фортепіано» - Лауреат ІІ ступеня;

Мар'єнко Юлія,  студентка ІІ курсу, відділ «фортепіано»   – Дипломант.

 

Відкрита науково – практична студентська конференція «Українська музична культура очима молоді: теоретичний, історичний і педагогічний аспекти », м. Сєверодонецьк, 25.11.2016р:

 

Участь студентів та отримані Грамоти:

Манаєнкова Юлія,  студентка ІІ курсу, відділ ТМ;

Махсма Вікторія, студентка ІІ курсу, відділ ТМ;

Єфименко Арина, студентка ІІІ курсу, відділ ТМ.

 

ІІ семестр.

 

Панасенкова Катерина , студентка ІУ курсу, ВНІ - Лауреат ІІ премії, ХХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах  «Провесінь»,   м. Кропивницьк (Кіровоград),  24 -28 .02. 2017 рік.;

 

Галла Ілля,  студент ІІІ курсу, ВНІ,   - Лауреат ІІІ премії, ХХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах  «Провесінь»,   м. Кропивницьк (Кіровоград),  24 -28 .02. 2017 рік.

 

Шевлякова Ольга, студентка ІІІ курсу відділ « фортепіано», - Лауреат ІІ премії, ХІ Міжнародний фестиваль народної  творчості «Зимние узоры»,м. Маріуполь, 11.02.2017р;

 

Перепелиця  Ксенія , студентка І курсу відділ «ТМ», - Лауреат ІІ премії, ХІ Міжнародний фестиваль народної  творчості «Зимние узоры», м. Маріуполь, 11.02.2017р;

 

Гусейнова  Сюзанна, учениця Школи педагогічної практики, відділ  «фортепіано» -  Лауреат ІІ премії, ХІ Міжнародний фестиваль народної  творчості «Зимние узоры», м. Маріуполь, 11.02.2017р;

 

Єршова Єлизавета, студентка ІІ курсу, відділ «Естрада»  - Гран – при, Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Зіркафест», номінація  «Естрадний вокал», м. Маріуполь, березень , 2017р;

 

Капустян  Вікторія, учениця Школи педагогічної практики, відділ  «Академічний спів»,  - Лауреат ІІ премії; ХУІІ Міжнародний  конкурс – фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», м. Запоріжжя, 27- 30.03.2017р.

 

Галла Ілля,  студент ІІІ курсу, ВНІ,   - Лауреат ІІІ премії, ХУІІ Міжнародний  конкурс – фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», м. Запоріжжя, 27- 30.03.2017р.

 

Єсауленко Єлизавета, студентка ІУ курсу відділ « фортепіано»,- Лауреат ІІІ ступеню, ХУІІ Міжнародний  конкурс – фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», м. Запоріжжя, 27- 30.03.2017р.

 

Коваль Єлизавета, студентка ІУ курсу відділ « фортепіано» - дипломант ХУІІ Міжнародний  конкурс – фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», м. Запоріжжя, 27- 30.03.2017р.

 

Мар'єнко Юлія, студентка ІІ курсу відділ « фортепіано» - дипломант ХУІІ Міжнародний  конкурс – фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», м. Запоріжжя, 27- 30.03.2017р.

 

Викладачі  Рукшина Н.П. та Седень С.В. -  зайняли І місце.  Міський  конкурс , присвяченого 50-річчю Приморської адміністрації. 01.03.2017;.

 

 

VІ Всеукраїнський конкурс «VIVACE»,

29-30.04.2017, м.Маріуполь.

 

Номінація «Фортепіано»:

Ковалевська Софія,  студентка ІУ курсу відділ « фортепіано» - Гран – прі;

Коваль Єлизавета, студентка ІУ курсу відділ « фортепіано» - Лауреат ІІ премії;

Єсауленко Єлизавета, студентка ІУ курсу відділ « фортепіано» - Лауреат ІІ премії;

Пономарьова Ганна,  студентка І  курсу відділ « фортепіано» - Лауреат ІІ премії;

 

Номінація «Загальне фортепіано»:

Березняк Ольга, студентка ІІІ курсу відділ  ХД- Лауреат ІІ  премії;

Перепелиця  Ксенія, студентка І курсу відділ «ТМ», -  - Лауреат ІІ  премії;

Ковалик Евеліна,  студентка ІІІ курсу відділ  ОСІ - Лауреат ІІІ  премії;

Рябченко Надія, студентка ІІ курсу відділ«спів» - Лауреат ІІІ  премії;

Селеменева Тетяна, студентка ІІ курсу відділ  ОСІДипломант.

 

Номінація «Народні інструменти»:

Панасенкова  Катерина, студентка ІУ курсу ВНІ - Лауреат І премії;

Дашевський  Вадим , студент ІІІ  курсу ВНІ - Лауреат ІІІ премії;

Лесняк Діана,  студентка ІІ курсу ВНІ - Лауреат ІІІ премії;

 

Номінація «Концертмейстерська майстерність»:

Любинська Катерина, студентка ІІІ курсу відділ « фортепіано»    - Лауреат І  премії;

Авдєєва Ганна студентка ІІ курсу відділ « фортепіано» - Лауреат ІІІ  премії;

Коваль Єлизавета,  студентка ІУ курсу відділ « фортепіано»   - Лауреат ІІІ  премії;

Макуха Оксана, студентка ІІІ курсу відділ « фортепіано» - Дипломант. 

 

Номінація  «Оркестрові струнні інструменти»:

Волошенюк Любов,  студентка ІІ курсу відділ  ОСІ - Лауреат ІІІ премії;

Ковалик Евеліна,  студентка ІІІ курсу відділ  ОСІ - Лауреат ІІІ премії.

 

Номінація «Оркестрові духові та ударні  інструменти»:

Волошенюк Юлія , студентка ІУ курсу відділ ОДІ, - Лауреат І премії;

Сафі Владислав студент  ІІ курсу відділ ОДІ,  - Лауреат ІІІ премії;

Баранцев Андрій,  студент  ІІІ курсу відділ ОДІДипломант.

 

Школа педагогічної практики ММУ:

Капустян Вікторія,  номінація «Академічний спів»,  - Лауреат І  премії;

Марченко Єлизавета,  номінація «Народні інструменти», - Лауреат  І  премії;

Дяченко Маргарита, номінація «Народні інструменти», - Лауреат  ІІ  премії;

 

Єршова Єлизавета, студентка ІІ курсу, відділ «Естрада»  - Лауреат ІІІ премії, ІУ –й  Міжнародний вокально – хоровий  конкурс – фестиваль «VICTORIA»,  м. Київ, 27-30 квітня 2017.

 

Хандельди Анатолій , студент  ІУ курсу відділ ХД - Лауреат  ІІ  премії, ХІУ Відкритий конкурс молодих музикантів – виконавців та композиторів « Харківські асамблеї», номінація « Академічний спів», м. Харків, 08 травня 2017;

 

Брижатий Данило,  студент  ІУ курсу відділ  « спів», - Лауреат  ІІІ  премії, ХІУ Відкритий конкурс молодих музикантів – виконавців та композиторів « Харківські асамблеї», номінація « Академічний спів», м. Харків, 08 травня 2017;

 

Пічкур Дар’я,  студентка  ІУ курсу відділ  « спів», - Лауреат  ІІІ  премії, ХІУ Відкритий конкурс молодих музикантів – виконавців та композиторів « Харківські асамблеї», номінація « Академічний спів», м. Харків, 08 травня 2017;

 

Ковалевська Софія, студентка  ІУ курсу відділ  « фортепіано»,  Лауреат  ІІ  премії, ХІУ Відкритий конкурс молодих музикантів – виконавців та композиторів « Харківські асамблеї», номінація «Фортепіано», м. Харків, 08 травня 2017;

 

Камерний оркестр ММУ, керівник: Бабич В.К .-  лауреат І ступеню, Всеукраїнський     фестиваль – конкурс ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів «Зіграємо разом: Схід України» ,19-20 травня 2017, м. Маріуполь;

 

Ансамбль скрипалів ММУ, керівник: Петрова Т.О.- лауреата ІІ ступеню, Всеукраїнський     фестиваль – конкурс ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів «Зіграємо разом: Схід України» ,19-20 травня 2017, м. Маріуполь;

 

Ніколіна Уляна, студентка  І курсу відділ « спів»,  - Переможець регіонального конкурсу відеофільмів «Україна очима студентів» методичного об’єднання  соціально- економічних дисциплін ВНЗ 1-2 р.а. м. Маріуполя     в номінації « Краща оригінальність творчого задуму автора і його рішення ( новизна ідеї в анімаційному відео) .

 

Мазуревич Олексій, студент  ІІ курсу відділ  ОСІ - Лауреат конкурсу « Письмові роботи» Всеукраїнської олімпіади для учнів середніх спеціальних музичних та культурно-освітніх навчальних закладів, м. Харків, травень 2017;

 

Галла Ілля,  студент ІІІ курсу ВНІ,  - Лауреат конкурсу « Письмові роботи» Всеукраїнської олімпіади для учнів середніх спеціальних музичних та культурно-освітніх навчальних закладів, м. Харків, травень 2017.

 

Рябченко Анна, учениця Школи педагогічної практики ММУ, викладач Волошин Є.А., студентка Панга Марія - Лауреат І  Премії,  ХХУІ  Міжнародний фестиваль дитячої та молодіжної творчості « Азовская жемчужина», м. Маріуполь, травень, 2017р.

 

Мінько М.В. , Чалих С.А.,  Викладачі  – лауреати І  Премії, ХІІ  Міжнародний фестиваль – конкурс « Созвездие  Святогорья», номінація « Інструментальний жанр», м. Ніколаєвка ( Славянск), 2-3.06.2017;

 

Мінько М.В, Кривошапко Д.О. викладачі -  переможці  ХІІ  Міжнародний фестиваль – конкурс « Созвездие  Святогорья», номінація «Конкурс методичних робот», м. Ніколаєвка ( Славянск), 2-3.06.2017;