Мариупольское музыкальное училище

Лауреати 2015-2016

І семестр 2015-2016 н.р.

Єршова  Єлизавета, студентка 1 курсу відділу ТМ - лауреат І премії,  Міжнародний фестиваль – конкурс «Майбутнє країни», м. Маріуполь, 17-18.10.2015р.

Бабенко Ірина, студентка 3 курсу відділу « Естрада»   - лауреат І премії,  Міжнародний фестиваль – конкурс «Майбутнє країни», м. Маріуполь, 17-18.10.2015р.

 

Міждународний фестиваль-конкурс «GRANDMUSICFEST»

м. Харків,06.07.11.2015

 

Маношина  Катерина  Олександрівна, викладач - Лауреат I премії;

Закарян Лілія, студентка 3 курсу відділу « Естрада»   - Лауреат I премії;

Мангадаш Анастасія, студентка 2 курсу відділу « Естрада»  -  Лауреат II премії;

Косова Каріна  студентка 3 курсу відділу « Естрада»  -  Лауреат IIІ премії.

 

V Міжнародний  фестиваль – конкурс юних виконавців (з оркестром)  

 « Музичний листопад »  м. Маріуполь, листопад, 2015 р.

Мар'єнко  Юлія, студентка І курсу відділ « Фортепіано»  - Лауреат І премії;

Ковалевська Софія,  студентка ІІІ курсу відділ « Фортепіано» - Лауреат ІІ премії;

Авдєєва Ганна, студентка І курсу відділ « Фортепіано» - Лауреат  ІІІпремії;

Галла Ілля, студент ІІ курсу відділ « Народні інструменти» - Лауреат ІІ  премії;

Тарасов  Олександр,  студент  ІІ курсу відділ « Оркестрові  струнні інструменти». – Лауреат  ІІІ премії ;

Ковалик Евеліна, студентка ІІ курсу відділ « Оркестрові  струнні інструменти» - Лауреат ІІІ  премії;

Єсауленко Єлизавета, студентка ІІІ курсу відділ « Фортепіано»  - Дипломант;

Костенко Ганна,  студентка ІІІ курсу відділ « Оркестрові  струнні інструменти»  - Дипломант.

 

VІІІ Міжнародний фестиваль конкурс«Зимние узоры»,

м. Маріуполь, 12.11.2015р.

Закарян Лілія, студентка 3 курсу відділу « Естрада»   - Лауреат I премії;

Єршова  Єлизавета, студентка 1 курсу відділу ТМ  - Лауреат І премії; 

Бабенко Ірина, студентка 3 курсу відділу « Естрада»   - Лауреат ІІ премії; 

Волошин Євген, викладач ММУ та ансамбль викладачів «HAPPY TEACHERS BAND»  - Лауреат Гран - при і Лауреат І премії,  ІУ Міжнародний фестиваль – конкурс « DANCE SONG FEST», м. Харків, листопад 2015р.

Синчук Ганна, студентка ІІ курсу відділ « Оркестрові  струнні інструменти» - Лауреат І премії,  Всеукраїнський фестиваль – конкурс « Зірка української  сцени», інструментальна музика, м. Київ, 13.12.2015.

 

Нагородження студентів ММУ:

 

Грамота  Управління відділу по справам сім'ї та молоді

Донецької обласної державної адміністрації

 

  1.Румянцев Богдан   – студент ІV курсу відділу «Фортепіано», з нагоди

     відзначення   Міжнародного Дня   Студентів, 18.11.2015;

       Нагородження грамотами голови м. Маріуполя Хотлубея Ю.Ю.:

  1. Кобець Дмитро -  студент ІV курсу відділу « Народні інструменти»,

     з нагоди відзначення Міжнародного Дня   Студентів, 18.11.2015;

                  2. Ларіонова Ангеліна -  студентка ІV курсу  відділу « Оркестрові духові та

                  ударні інструменти», з нагоди відзначення Міжнародного Дня   Студентів,

  18.11.2015;

Нагородження подяками Начальника відділу у справах сім'ї та

молоді    Маріупольської міської ради Голубкова С.П. з нагоди

відзначення  Міжнародного Дня   Студентів студентів ММУ:

 

1.Мусаєва Анна – студентка ІV курсу відділу « Фортепіано»;

2.Філь Дмитро - студент ІV курсу відділу « Фортепіано»;

3.Зав'ялов Антон - студент ІV курсу відділу « Спів»;

4.Панга Марія - студентка ІІІ курсу відділу « Естрада»;

                  5. Нікітіна Вероніка - студентка ІІІ курсу відділу «Оркестрові струнні

                     інструменти»;

6.Кочурова Олена - студентка ІІІ курсу відділу «Фортепіано»;

                  7.Панасенкова Катерина - студентка ІІІ курсу відділу «Народні

                       інструменти»;

                  8.Татарінов Едуард  - студент  ІV курсу відділу « Хорове диригування»;

                  9. Левенко Єлизавета  - студентка  ІІ курсу відділу « Хорове диригування»;

                 10.Мангадаш Анастасія – студентка  ІІ курсу відділу « Естрада».

      18.11.2015.

 

ІІ  семестр 2015-2016 н.р.

ІХ Міжнародний фестиваль народної творчості  «Зимние узоры»,

м. Маріуполь, 17.01.2016.

 

Ковалевська Софія, студентка ІІІ курсу відділу « Фортепіано», - лауреат Гран – при;

Коваль Єлизавета,  студентка ІІІ курсу відділу « Фортепіано», - лауреат І місце;

Єсауленко Єлизавета, студентка ІІІ курсу відділу « Фортепіано», - лауреат І місце;

Ковалик Евеліна,  студентка ІІ курсу відділу «Оркестрові струнні інструменти», - лауреат І місце в номінації « Русские узоры».

Єршова Єлизавета, студентка І курсу відділу « Теорія музики», - лауреат І місце;

Мар'єнко Юлія, студентка І курсу відділу « Фортепіано», - лауреат ІІІ місце.

 

ХХІ Всеукраїнський конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь», м. Кіровоград, 29.02.2016.

 

Кобець Дмитро, студент ІV курсу відділу «Народні інструменти» – лауреат І премії;

Панасенкова Катерина, студентка ІІІ курсу відділу «Народні інструменти»  - лауреат ІІ премії.

 

Мусаєва Анна та Назаренко Анастасія,  студентки ІУ курсу відділу                     « Фортепіано»,    - Лауреати І Всеукраїнського конкурсу з теорії музики імені Т.С.Кравцова для студентів мистецьких навчальних закладів І-ІІ р.а., м. Харків, 24.03.2016;

 

Назаренко Анастасія, студентка ІУ курсу відділу  « Фортепіано»,   - Лауреат ІІ премії , ХVІ Міжнародний конкурс – фестиваль  «Акорди Хортиці», номінація «концертмейстер», м. Запоріжжя , 26.03.2016;  

 

Ларіонова Ангеліна,  студентка ІV курсу відділу  «Оркестрові духові та ударні інструменти», -  Лауреат І  премії, ІV  Міжнародний інструментальний   конкурс імені Є.Станковича, м. Київ. 16 – 17.04.2016;

 
 

V Відкритий конкурс юних виконавців «Vivace»

м. Маріуполь, 16 – 17.04.2016р.

Лауреати І премії:

Ковалевська Софія,  студентка ІІІ курсу відділу  « Фортепіано»;  

Галла Ілля, студент ІІ курсу відділу ВНІ;

Кобець Дмитро, студент ІV курсу відділу ВНІ;

Гриценко Неля, студентка ІV курсу відділу  ОДІ;

Степаненко Іван, студент ІV курсу відділу  ОДІ;

Тітішова Ангеліна, студентка ІІІ курсу відділу  ТМ.

 

Лауреати  ІІ  премії:

Соболєв Олексій, студент ІV курсу відділу ВНІ;

Саламова Лейла, студентка І курсу відділу ОССІ;

Хандельди Анатолій, студент ІІІ курсу відділу ХД;

Філь Дмитро, студент ІV курсу відділу  « Фортепіано»;

Мусаєва Анна,  студентка  ІV курсу відділу  « Фортепіано».

 

Лауреати ІІІ  премії:

Авдєєва Ганна ,  студентка  І курсу відділу  « Фортепіано»;

Рябченко  Надія,    студентка  І курсу відділу  «Спів»;

Мангадаш Анастасія,  студентка  ІІ курсу відділу «Естрада»;

Ковалевська Софія, студентка ІІІ курсу відділу  « Фортепіано».

 

Дипломант::Пархоменко Юлія, студентка  ІУ курсу відділу  « Фортепіано».

 

Учасники:

Жуковська Анна, студентка ІІ курсу відділу ХД;

Пономарьов Олександр, студент ІV курсу відділу ОССІ;

Нєжнова Кристина,  студентка ІV курсу відділу ОССІ;

Макуха Оксана, студентка  ІІ курсу відділу  « Фортепіано».

Єсауленко Єлизавета, студентка  ІІІ курсу відділу  « Фортепіано».

Румянцев Богдан, студент ІV курсу відділу  « Фортепіано».

 

Регіональна олімпіада з англійської мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., квітень, м. Маріуполь:

Єфименко Аріна,  студентка ІІ курсу відділу «Теорія музики»,  – Лауреат

І місце;

Ковалевська Софія, студентка ІІІ курсу відділу  « Фортепіано»,   - Лауреат ІІІ місце .

 

Ершова Елизавета,  студентка І курсу відділу « Теорія музики», - лауреат І премії; Міжнародний фестиваль – конкурс «Майбутнє країни», травень, м. Маріуполь;

 

25 Міжнародний  фестиваль дитячої і молодіжної творчості «Азовська перлина», травень, 2016, м. Маріуполь:

 

Ковалевська Софія, студентка ІІІ курсу відділу « Фортепіано», - лауреат І премії;

Єсауленко Єлизавета, студентка ІІІ курсу відділу « Фортепіано», - лауреат І премії;

Любинська Катерина, студентка ІІ курсу відділу « Фортепіано», - лауреат І премії;

Коваль Єлизавета,  студентка ІІІ курсу відділу « Фортепіано», - лауреат ІІ премії;

Синчук Анна, студентка ІІ курсу відділу «Оркестрові струнні інструменти», лауреат ІІ премії;

Портко Вікторія,  студентка І курсу відділу «Естрада»,  – Лауреат

ІІІ премії;

Пархоменко Юлія, студентка ІV курсу відділу « Фортепіано»,та ілюстратори Коляснікова Наталія  і Галкіна Наталія ( номінація «інструментальний ансамбль»)  - лауреат І премії;

 

ІІІ Міжнародний вокально – хоровий конкурс «Victoria»,

м. Київ, 12-15.05.2016р.

Мангадаш Анастасія,  студентка  ІІ курсу відділу «Естрада», -  лауреат І премії;

Єршова Єлизавета, студентка І курсу відділу « Теорія музики», - лауреат І премії;

 Косова Карина,  студентка  ІІІ курсу відділу «Естрада», -  лауреат І премії.

 

ХІІІ відкритий конкурс юних музикантів – виконавців

«Харківські асамблеї»

м. Харків,  21.05.2016

 

Хандельди Анатолій, студент ІІІ курсу відділу «Хорове диригування» - лауреат ІII премії; 

Гриценко Неля, студентка ІV курсу відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» - лауреат ІІІ премії. 

 

ХVІ   Міжнародний  фестиваль - конкурс «Майбутнє країни»,

м. Маріуполь, 3-10.06.2016 р.

 

Дубініна Катерина,   студентка І курсу відділу «Естрада» -  лауреат І премії;

Мар'єнко Юлія, студентка І курсу відділу «Фортепіано» -  лауреат І премії;

Єсауленко Єлизавета, студентка ІІІ курсу відділу «Фортепіано» -  лауреат ІІ премії.

 

Поздравляем победителей Международного фестиваля-конкурса «GRAND MUSIC FEST» г. Харьков!

Лауреат I премии
Маношина Екатерина Александровна

Лауреат I премии
Закарян Лилия
Преподаватель: Маношина Е.А.

Лауреат II премии
Мангадаш Анастасия
Преподаватель: Маношина Е.А.

Лауреат  III премии
Косова Карина
Преподаватель: Маношина Е.А.

ВІТАЄМО! Переможців V Міжнародного конкурсу «Музичний листопад»

Мар'єнко  Юлію - Лауреата І премії
викладач Бугрім  А.О.

Ковалевську Софію - Лауреата ІІ премії
викладач Оганесян Л.А.

Авдєєву Ганну - Лауреата ІІІ премії
викладач Бугрім  А.О.

Тарасова Олександра - Лауреата ІІІ премії
викладач Чалих С.А.
Концертмейстер Шеляг Є.А.

Галла Іллю - Лауреата ІІ  премії
викладач Курись С.М.
концертмейстер Недвіга  Л.Г.
 
Ковалик Евеліну - Лауреата ІІІ  премії
викладач Петрова Т.О.
концертмейстер Недвіга  Л.Г.

Єсауленко Єлизавету - Дипломанта
викладач Бугрім  А.О.

Костенко Ганну - Дипломанта
викладач Ляшенко Н.В.
концертмейстер Каражева А.А.