Мариупольское музыкальное училище

Лауреати конкурсiв та фестивалiв 2013 - 2014 навчальний рiк

Кількість Лауреатів та учасників конкурсів в 2013 – 2014 навчальному році.

 

Міжнародні конкурси: 22 особи

 

Всеукраїнські конкурси: 28 осіб

 

Обласні конкурси: 3 особи

 

Регіональні конкурси:2 особи

 

Міські конкурси:3 особи

 

Грамоти і подяки міста:10 осіб

 

--------------------------------------------------------------------

Всього: 68 осіб

 

 

 

2013-2014 навчальний рік

І семестр

 

Власова Валерія, 4 курс «Естрада», -  нагороджена Грамотою міського голови  м. Маріуполя Ю.Ю.Хотлубея  до Дня студента, листопад, 2013р.

Бородкин В’ячеслав, 4 курс ВНІ,, - нагороджен Подякою міського відділу по справам сім'ї та молоді, до Дня студента, листопад 2013.

Нехайчук Богдан, 3 курс, « Спів»- нагороджен Подякою міського відділу по справам сім'ї та молоді, до Дня студента, листопад 2013.

Зип Богдан, 4 курс, ВХД - нагороджен Подякою міського відділу по справам сім'ї та молоді, до Дня студента, листопад 2013.

 Рябченко Маргарита, 4 курс «Естрада», - нагороджена Подякою міського відділу по справам сім'ї та молоді, до Дня студента, листопад 2013р.

Маріупольське музичне училище нагороджено  Дипломом учасника фестивалю « Свято українського слова» до Дня української мови і писемності, 08.11.2013.

Москаленко Людмила, студентка 4 курсу, - Переможець конкурсу у номінації « Творча особистість», Обласний конкурс  « Студент року – 2013» серед студентів ВНЗ 1-2 р.а. Донецької області.      20.11.2013р;

Бородкин Вячеслав , 4 курс ВНІ та Полторацький Максим,  2 курс ВНІ -  Міжнародний фестиваль гітарного мистецтва «Кришталеві струни», грамоти учасників,  м. Донецьк, 23.10.2013р.;

Лой Еммануель, студентка 4 курсу відділу «Спів», -  лауреат ІІІ ступеню,  ХІІІ Міжнародний фестиваль – конкурс хорового і вокального мистецтва ім. Ф.І.Шаляпіна, м. Ялта, жовтень, 2013р.;

Косова Каріна, студентка І курсу, відділ « естрада», лауреат І місце, Міжнародний фестиваль – конкурс « Музыкальный мир» ( «MUSIC LAND») м.Дніпропетровськ, 03.11.2013р;

Закарян Лилия, студентка І курсу, відділ « естрада», лауреат І І місце, Міжнародний фестиваль – конкурс « Музыкальный мир» ( «MUSIC LAND»),  м.Дніпропетровськ, 03.11.2013р.

 

Третій Всеукраїнський відкритий фестиваль – конкурс юних виконавців з оркестром «Музичний листопад»

 

Лауреати  ІІ премії:

Веріго Ілля – скрипка ( ІІ курс, викладач Петрова Т.О., концертмейстер Легка Л.А.)

Волошенюк Василь – фортепіано (ІІІ курс, викладач Сидоренко І.М.)

Ларіонова Ангеліна – флейта (ІІ курс, викладач Отюгова А.М., концертмейстер Бугрім Г.О.)

Мирошник Анна – альт (І курс, викладач Майкова Н.В., концертмейстер Шеляг Є.А.)

 

Лауреати ІІІ премії:

Восканян Регіна – скрипка (ІІІ курс, викладач Ляшенко Н.В., концертмейстер Лазоренко Я.І.)

Москаленко Алла – скрипка ( ІV  курс, викладач Ляшенко Н.В., концертмейстер Легка Л.А.)

 

Дипломанти:

Агеєнкова Аліна – скрипка (ІІІ курс, викладач Петрова Т.О., концертмейстер Недвіга Л.Г.)

Волошина Марія – скрипка (ІІІ курс, викладач Ляшенко Н.В., концертмейстер Мінько М.В.)

Москаленко Алла – фортепіано ( ІV  курс, викладач Андронова В.Д.)

Москаленко Людмила – фортепіано ( ІV  курс, викладач Андронова В.Д.)

Сєдакова Анна – скрипка (ІІІ курс, викладач Петрова Т.О., концертмейстер Легка Л.А.)

Тітова Діана – скрипка ( ІV  курс, викладач Петрова Т.О., концертмейстер Недвіга Л.Г.)

 

Грамоти учасників отримали:

 

Комарова Ольга – віолончель (ІІІ курс, викладач Чалих   С.А.,  концертмейстер Шеляг Є.А.)

Смолко Альона – скрипка (ІІІ курс, викладач Ляшенко Н.В., концертмейстер Мінько М.В.)

Команда ММУ – І місце по шахам у Спартакіаді студентів ВУЗів 1-2 р.а.,  м. Маріуполь, 11.12.2013р.

 

ХІІ Міжнародний музичний фестиваль – конкурс « Співзвуччя», 07 – 10.12.2013р.

 

Казанцев Сергій, І курс, ф-но – Лауреат и звання « Найкращий у номінації» «фортепіано»;

Гадяцька Анна, ІІ курс, естрада – Лауреат у номінації « Естрадний вокал»;

Зверяєва Олександра , ІІІ курс, ВДІ – Дипломант у номінації « Духові та ударні інструменти».

 

Камерний хор «Лоретто», керівник Голубятнікова Л.В. – Гран – при,  Міжнародний конкурс «Созвучие Єллады», Греція, м.Афіни, 14-21.12.2013р.

 

 

 

ІІ семестр 2013-2014рр.

 

Лой Еммануєль, ІУ курс,  відділ « Спів» - лауреат ІІІ премії, УІІІ Міжнародний фестиваль – конкурс вокального мистецтва « Хай пісня скликає друзів», м. Луганськ, березень 2014;

Нехайчук Богдан , ІІІ курс,  відділ « Спів» - дипломант, УІІІ Міжнародний фестиваль – конкурс вокального мистецтва « Хай пісня скликає друзів», м. Луганськ, березень 2014;

Дьяченко Маргарита, учениця ШПП, відділ «ОНІ» - лауреат ІІ премії, УІ Відкритий конкурс Приазовського регіону « Нові імена», м. Маріуполь, 22.03.2014;

Кондрус Богдан, учень ШПП, відділ «ОНІ» - лауреат ІІІ премії, УІ Відкритий конкурс Приазовського регіону « Нові імена», м. Маріуполь, 22.03.2014;

Красковський Микита, ІІІ курс. відділ «ОНІ» - лауреат ІІ премії, УІІ Відкритий конкурс гітаристів ім. А.Акулова, м. Ясінувата, березень 2014;

Бородкін В’ячеслав, ІУ курс. відділ «ОНІ» - лауреат ІУ премії, УІІ Відкритий конкурс гітаристів ім. А.Акулова, м. Ясінувата, березень 2014;

Москаленко Людмила та Москаленко Алла, ІУ курс, відділ фортепіано та ОССІ – лауреати І премії  Першого Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів ім. В.П.Повзуна, м. Одеса, березень, 2014;

Аювджи Анастасія, ІУ курс, відділ ОДІ - лауреат ІІІ  премії  Першого Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців на дерев’яних духових інструментах, на честь професора К.Е.Мюльберга в номінації «Флейта» м. Одеса, березень, 2014;

 

ХХІІІ Міжнародний фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Азовская жемчужина», м.Маріуполь, 12квітня 2014р:

 

Казанцев Сергій, І курс, відділ « фортепіано», (викладач Оганесян Л.А.) – лауреат І  премії ;

Мусаєва Анна, ІІ курс, відділ « фортепіано», (викладач Колова Н.М.) - лауреат ІІ  премії;

Восканян Регіна, ІІІ курс, відділ ОССІ, (викладач Ляшенко Н.В., концертмейстер Лазаренко Я.Г.) - лауреат І  премії ;

Смолко Альона, ІІІ курс, відділ ОССІ, (викладач Ляшенко Н.В., концертмейстер Мінько М.В.) - лауреат ІІ  премії ;

Синицька Дарья , ІУ курс, відділ ОССІ, (викладач Петрова Т.О.,  концертмейстер Білецька А.А.) - лауреат ІІІ  премії ;

Дует Седакова Анна, ІІІ курс, відділ ОССІ та Полторацький Максим, ІІ курс, відділ ВНІ, (викладач Петрова Т.О.) -  лауреат ІІ  премії. 

Могила Світлана І курс, відділ «Естрада» -  лауреат ІІІ  премії; (викладач Маношина К.О.).  

Клепкова Катерина , І курс , відділ «Спів» - ХХІІІ Міжнародний фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Азовская жемчужина» -  лауреат ІІ  премії. (викладач Кряжевських – Мотовчі В.Б,, концертмейстер Васильєва А.А.)

Рябчикова Олександра, ІУ курс, відділ ОДІ, - лауреат І премії  ХІІІ Відкритий конкурс Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глинки, м. Дніпропетровськ, квітень, 2014р.;

Аювджи Анастасія, ІУ курс, відділ ОДІ, - лауреат ІІІ премії  ХІІІ Відкритий конкурс Дніпропетровської консерваторії ім. М.Глинки, м. Дніпропетровськ, квітень, 2014р.;

Кожухарь Микита,  Школа педагогічної практики ММУ,  - лауреат  ІІ премії ІІІ всеукраїнський конкурс «Vivace», м. Маріуполь, 25 – 26.04.2014;

Кондрус Богдан,  Школа педагогічної практики ММУ,  - лауреат  ІІІ премії ІІІ всеукраїнський конкурс «Vivace», м. Маріуполь, 25 – 26.04.2014;

Агєєнкова Олена, студентка ІІ курсу, відділ «Теорія музики»  - лауреат  ІІІ премії  ІІІ всеукраїнський конкурс «Vivace», м. Маріуполь, 25 –26.04.2014;

Румянцев Богдан, студент ІІ курсу ВССІ, - лауреат  І премії ІІІ всеукраїнський конкурс «Vivace», м. Маріуполь, 25 – 26.04.2014;

Нехайчук Богдан, студент ІІІ курсу відділ « спів», - лауреат  І премії ІІІ всеукраїнський конкурс «Vivace», м. Маріуполь, 25 – 26.04.2014;

Хіжинська Світлана,  студентка ІІІ курсу, відділ « Теорія музики» - лауреат І премії  ІІІ всеукраїнський конкурс «Vivace», м. Маріуполь, 25 –26.04.2014.

Тітішова Ангеліна, І курс,  відділ « Теорія музики» - лауреат ІІІ премії,  ІІІ всеукраїнський конкурс «Vivace», м. Маріуполь, 25 –26.04.2014.

Міжнародна науково – практична конференція « Рада студентів музичних училищ» , м. Северодонецьк, квітень, 2014р., учасники: Грищук Ганна, Мараховська Аліна, Міхалко Анастасія, Костенко Діана, Хіжинська Світлана.

Аювджи Анастасія, ІУ курс, відділ ОДІ – переможець міського конкурсу «Студент року – 2014» серед студентів ВУЗів 1-21 р.а. Маріупольського регіону у номінації «Кращий студент – знавець своєї спеціальності», м. Маріуполь, 23.04.2014.

Гадяцька Анна, ІІІ курс, відділ «Естрада», - лауреат ІІ ступеню ХІ відкритого конкурсу молодих музикантів – виконавців та композиторів «Харківські асамблеї»( номінація «Естрадний вокал»), м. Харків, травень 2014.

 Рогова Ольга, ІУ курс, відділ «спів» - дипломант  ХІ відкритого конкурсу молодих музикантів – виконавців та композиторів «Харківські асамблеї» (номінація «академічний вокал»), м. Харків, травень 2014.