1. Курси підвищення кваліфікації відбуваються у відповідності до чинного Наказу управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації.

2. Курси підвищення кваліфікації проводяться виключно в зимовий канікулярний період, в час співпадання учнівського/студентського канікулярного періоду в ПСМНЗ  та «МКМ». Стандартні дати проведення курсів - з 03.01 по 11.01 кожного року. Протягом навчального року проведення курсів підвищення кваліфікації неможливе. Протягом навчального року може проводитись стажування викладачів та концертмейстерів ПСМНЗ та музичних відділень ВНЗ галузі освіти.

3. Оплата проходження курсів підвищення кваліфікації здійснюється за рахунок навчального закладу (школи або ВНЗ галузі освіти), який направляє викладача (концертмейстера) на проходження курсів. В свою чергу, відповідний навчальний заклад може використовувати для оплати курсів підвищення кваліфікації будь які джерела фінансування, що не заборонені чинним законодавством України.

4. Перелік викладачів (концертмейстерів), що направляються навчальним закладом на курси підвищення кваліфікації затверджується рішенням відповідної Ради школи (Педагогічна, Адміністративна, Рада відділення тощо). До заяви навчального закладу про направлення викладача(-ів) (концертмейстера (-ів)) на курси підвищення кваліфікації обов'язково додається Витяг з відповідного Протоколу Ради. Заява про направлення на курси підвищення кваліфікації обов'язково має містити оригінал підпису директора (керівника) та печатки навчального закладу. Заява про направлення викладача (концертмейстера) на курси повинна бути надана до «МКМ» не пізніше, ніж за 2 тижні до початку проведення курсів, до 18.12 кожного року.

5. На даний час курси підвищення кваліфікації відбуваються:

-  з Галузі знань 02 "Культура і мистецтво", спеціальності 025 "Музичне мистецтво", спеціалізації:

-         Фортепіано;

-         Оркестрові струнні інструменти;

-         Оркестрові духові та ударні інструменти;

-         Народні інструменти;

-         Естрада (інструменталісти, спів);

-         Спів;

-         Хорове диригування;

-         Теорія музики;

-  з Галузі знань 02 "Культура і мистецтво", спеціальності 026 "Сценічне мистецтво"

 - -  з Галузі знань 02 "Культура і мистецтво", спеціальності 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

З інших спеціальностей «МКМ» відповідні послуги не надає.

УВАГА! "Концертмейстер" - вказується в заяві окремо, без посилання на спеціалізацію.

6. Курси підвищення кваліфікації відбуваються на засадах самоокупності. Середня вартість проходження курсів підвищення кваліфікації з розрахунку на кожну зі спеціалізацій залежить від загальної кількості слухачів курсів та оголощується по закінченню терміну прийняття заяв на проходження курсів.

7. ВНЗ КФВ «Маріупольський коледж мистецтв» надає послуги по  підвищенню кваліфікації викладачів шкіл (ВНЗ галузі освіти) на умові Договору між «МКМ» та відповідного навчального закладу, що укладається відразу на початку фінансового року.

8. Викладач, що проходить курси підвищення кваліфікації, виконує індивідуальний план проходження курсів, що складається відповідним навчально-методичним структурним підрозділом (предметно-цикловою комісією) «МКМ» разом із самим слухачем. Наприкінці курсів викладач складає залік (надає методичну роботу) до відповідної ПЦК «МКМ».

9. Позитивний підсумок складання заліку є підставою для отримання викладачем (концертмейстером) - слухачем Довідки про проходження курсів підвищення кваліфікації. Довідка про проходження курсів є підставою для проходження атестації викладача/концертмейстера. Копія Довідки зберігається в особовій справі працівника за основним місцем роботи.

10. Проходження курсів однією особою в якості викладача" та "концертмейстера" здійснюється окремо з відповідним виконанням п.8 даних пояснень за кожним напрямом, відповідно, оплата здійснюється окремо за кожним напрямком. В разі проходження курсів однією особою за обома напрямками надаються дві довідки про проходження курсів.

11. На час проходження курсів «МКМ» надає місце для проживання слухача в гуртожитку «МКМ». Кількість місць в гуртожитку - обмежена. Організацією інших видів мешкання або харчуванням слухача «МКМ» не займається.

12. В разі неявки на заняття курсів, «МКМ» направляє лист керівнику відповідного навчального закладу про припинення дії Договору стосовно конкретного слухача. Також припинення дії Договору (відсторонення слухача від курсів) збоку «МКМ» може відбутися в разі порушення слухачем правил суспільної поведінки, перебування (в навчальному закладі або в гуртожитку) в стані алкогольного, або інших видів сп'яніння, порушення режиму захисту мешканців гуртожитку від шуму, несанкціонованого перебування в кімнаті слухача гуртожитку сторонніх осіб, за надходження обгрунтованого звернення органів правопорядку. Повернення коштів в таких випадках не передбачається!

В разі виникнення інших питань, прохання звертатися за допомогою електронної пошти, направив електронного листа з відповідним питанням на адресу muzuch@meta.ua.

Телефон для консультацій – (0629) 332443.

87515, Україна, Донецка область, м. Маріуполь
пр. Миру 5/62 (орієнтир: "ДОСААФ")

проїзд  тролейбусами №1, №2,  №15
маршрутні такси  №112, № 117, №136 №153, №157

директор (0629 ) 47-05-21
навчальна частина (0629) 33-24-43
бухгалтерія (0629) 47-05-20

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019. Маріупольський коледж мистецтв