Маріупольський коледж мистецтв

День відкритих дверей

 

21.11.2015 року Київський національний університет  культури і мистецтв проводив День відкритих дверей. Майже 1200 абітурієнтів, випускників коледжів, училищ, технікумів  з різних міст України  приїхали на цю зустріч. Пощастило і студентам Маріупольського музичного училища, які з  пропозиції адміністрації КНУКіМ  були запрошені  на цю акцію.  До Київа наша група студентів рушила потягом, а по приїзді на вокзалі їх радо зустрічали  представники штабу «Абітурієнт» та супроводжували їх до університету.

 

В університеті  наших студентів  запросили на смачний обід, а вже потому провели цікаву екскурсію, показавши всі корпуси університету, аудиторії, виробничі і мультимедійні навчальні лабораторії з найсучаснішим обладнанням, що неабияк вразило майбутніх фахівців.  Вони дізналися багато цікавого у студентів вишу про навчання в КНУКіМ, студентське життя та поспілкувалися із професорсько-викладацьким складом, який надав повну інформацію про напрями і спеціальності,  які цікавили візитерів.

 

Далі нас чекала зустріч із Михайлом Поплавським, на якій молодь могла особисто  поспілкуватися та сфотографуватися з ним. Михайло Михайлович розповів про свій шлях до успіху, про навчання та роботу в університеті, плани на майбутнє та дав молоді декілька мудрих батьківських порад.

 

«Я дуже радий та вдячний вам за те, що ви  приїхали до нас. І без всякої скромності хочу сказати, що ви завітали до справді найкращого вузу країни. Я думаю, ви вже встигли переконатися в цьому!В університеті існує 46 напрямів підготовки за різними спеціальностями. Загальна кількість студентів налічує 15 000, і це вже доводить високий професійний рівень КНУКіМ. Виш співпрацює з багатьма європейськими освітніми закладами Польщі, Прибалтики, Іспанії, Німеччини, Італії, Франції та Англії.»

 

Кожен із вас має шанс вступити саме до КНУКіМ, адже з дипломом «Молодшого спеціаліста» випускники коледжів та училищ зараховуються до вишу без ЗНО, на другий курс навчання, на будь-яку спеціальність. Тому не втрачайте свій шанс!

 

«Вірте в себе та свої сили. Життя любить наполегливих! Добре подумайте, чим дійсно ви хочете займатися в житті, тому що улюблена професія – це головне. Будьте оптимістами, живіть на позитиві і пам’ятайте, що за вами майбутнє України», – сказав Михайло Поплавський.

 

Наші студенти ММУ запам’ятають цю зустріч надовго,  пройшла вона  в дивовижній атмосфері, принесла безліч позитивних емоцій  й впевненості в тому,що кожному студенту  цілком  можливо повністю реалізувати свої творчі задуми.

 

Але ще надало впевненості і оптимізму нашім студентам те, що вони змогли відзначити День Гідності та Свободи 22 листопада  в Києві, на Майдані Незалежності.

 

По поверненні додому, втомлені, але щасливі, вони ділились враженнями зі всіма студентами Маріупольського музичного училища.