Маріупольський коледж мистецтв

Вітаємо Лауреата Міжнародного дитячого музичного фестивалю «Звездички»

Вітаємо  Шорену Такалендзе, с зайняттям  І місця у Міжнародному дитячому музичному фестивалі «Звездички»  що відбувся в м. Прилеп, Македонія. В конкурсі виступали представники 15 країн.  Шорена   представляла Україну та виконувала авторську пісню.

 

Лауреати другого Всеукраїнського фестивалю джазового мистецтва «Джаз на поштовій»

Вітаємо лауреатів  Другого Всеукраїнського  фестивалю  джазового мистецтва «Джаз на поштовій», що проходив  26-28 жовтня  2018 року  в м. Кривий ріг. "Джаз на Поштовій"  визначив кращих,  зібрав провідних джаз-музикантів з усієї України.

 

Профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Мандри у світ професій»

30.10.2018 Маріупольським міським центром зайнятості спільно з Департаментом освіти Маріупольської міської ради з метою професійної орієнтації випускників загальноосвітніх шкіл міста на здобуття професій, актуальних на ринку праці регіону  проведений  профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Мандри у світ професій» під час якого були представлені презентації навчальних закладів міста на тему «Чому саме до нас?» у вигляді гумористичних мініатюр із життя закладів, презентації професій, спеціальностей, виступів студентів тощо. Також під час заходу пройшов другий відбірковий тур навчальних закладів для участі у регіональному форумі.

 

 

Культурно-мистецькi заходи до Дня захисника України

14 жовтня 2018 року духовий оркестр Маріупольського коледжу мистецтв (художній керівник та диригент - Шерпа В.О.) прийняв участь у культурно-мистецьких заходах до Дня захисника України, який відбувся на території парку ім. О.С. Пушкина м. Краматорськ.

 

Організатор проведення заходів Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації.

 

Регіональне свято "Студентські перегони"

Вітаємо спортивну команду студентів Маріупольського коледжу мистецтв" (керівник Аксьонова О.Ф.)  с зайнятим ІІІ місцем у регіональному святі "Студентські перегони", серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., присвяченому до Дня захисника України. Змагання проводились в Маріупольському будівельному коледжі.

 На відкритті змагань виступали студентки відділу "Естрада" Єлизавета Єршова та Дар'я Марченко.