Геніальному поету Юрію Рибчинському 75!

"Якщо тобі Господь дав якийсь талант — значить, ти вибраний». Ці слова належать  одному з кращих поетів, основоположнику української естрадної пісні, геніальному автору Юрію Рибчинському. Сьогодні йому виповнюється 75 років.

Юрій Рибчинський став народним поетом України задовго до того, як йому офіційно присвоїли це звання. Запитайте будь-кого, хто автор пісні «Ой, летіли дикі гуси», — і почуєте, що пісня народна. І це, мабуть, найбільше визнання, коли пісню вважають народною. Поет, драматург, сценарист, народний артист України, Заслужений діяч мистецтв, багаторазовий лауреат фестивалю «Пісня року» — це далеко не весь перелік творчих надбань та прагнень цієї надзвичайно талановитої людини, твори якої вражають неповторністю стилю.  Як казав сам композитор: «в мене є свій напрям, свій словник, своя образна система. І головними рисами тієї поезії, якою я займаюся, повинні бути такі чинники — по-перше, це маленька п’єса, має бути драматургія, по-друге — якась таємниця. Це для мене і є формулою справжньої поезії —містика, релігія і обов’язково елемент таємниці».

Юрій Рибчинський співпрацював з композиторами, серед яких справжні класики української естради: В. Івасюк, І. Поклад, І. Шамо, В. Ільїн, М.Мозговий, О.Зуєв, О.Злотник і багато інших, які у співпраці з Рибчинським створили не один шлягер української естради.

Виконавцями його пісень є Ніна Матвієнко, Ярослав Євдокимов, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Софія Ротару, Анісімови Любов і Віктор, Наталія Бучинська, Наталія Могилевська, Руслана Лижичко, Павло Зібров, Тамара Гвердцителі та багато інших.

Окрім естрадних пісень, Юрій Євгенович є автором багатьох творів, написаних для кіно, мюзиклів, радіовистав. За підрахунками автора це близько трьох тисяч пісень.

Вітаємо Юрія Євгеновича з ювілеєм і висловлюємо глибоку повагу та вдячність за його творчість. Будьте здорові і зберігайте ту щиру цікавість до життя, що завжди світиться у Ваших очах. З Днем народження!

87515, Україна, Донецка область, м. Маріуполь
пр. Миру 5/62 (орієнтир: "ДОСААФ")

проїзд  тролейбусами №1, №2,  №15
маршрутні такси  №112, № 117, №136 №153, №157

директор (0629 ) 47-05-21
навчальна частина (0629) 33-24-43
бухгалтерія (0629) 47-05-20

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019. Маріупольський коледж мистецтв