Сьогодні  радісна подія - урочисте вітання випускників!

Для вас це перший крок у самостійний світ, де набуті в коледжі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості і перспективи професійного росту.

Намагайтеся гідно нести статус випускника, прославляючи рідну alma mater славетними вчинками та корисними справами.

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення всіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай кожний день вашого життя наповнює ваші молоді серця святковим настроєм і радістю, дарує любов, надійних друзів, приємні події!

Сьогодні велике державне свято - День Конституції України.

Конституція - це основний закон держави, який проголошує її незалежність і свободу. Нехай у кожного українця буде маса приводів для гордості за рідну країну. Зі святом!

https://www.facebook.com/100024172310113/videos/996919777790423

Молодь – юна, зухвала, яскрава, креативна. Сьогодні ваше свято. Вітаємо з ним і бажаємо оптимізму, успіхів і крутих цілей. Ніколи не зупиняйтеся на шляху до мрії.

25.06.2021 Вітаємо переможців ХХХ Міжнародного фестивалю творчості "Азовская жемчужина", що проходив в травні- червні в м. Маріуполь.

Учасники конкурсу талановиті музиканти з багатьох міст України.

Маріупольський фаховий коледж культури і мистецтв представляли наступні студенти:

Єрьоменко Діана - Гран -Прі, ІІ курс, відділ "Оркестрові струнні інструменти". Викладач Ляшенко Н.В.

Горлачов Іван - Лауреат І премії, І курс, відділ "Оркестрові струнні інструменти". Викладач Ляшенко Н.В.

Шановська Марина - Лауреат І премії, ІІ курс, відділ "Фортепіано". Викладач Недвіга Л.Г.

Марченко Єлизавета - Лауреат І премії, ІІІ курс, відділ "Народні інструменти". Викладач (загальне фортепіано) Мінько М.В.

Вітаємо лауреатів! Бажаємо натхнення та нових творчих досягнень!

Отримали підтвердження результатів Всеукраїнського відкритого конкурсу класичної музики «Обрії класики». Конкурс відбувся в травні 2021р. в м. Київ.

Щербак Ольга, студентку IV курсу відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти" (флейта) - Лауреата І премії в номінації "Камерний ансамбль".

Викладач Коляснікова Н.В.

Вітаємо та бажаємо успіхів та натхнення у творчості!

Закінчився цей складний навчальний рік. Протягом цілого тижня творчий колектив Маріупольського фахового коледжу культури і мистецтв трудився, приймаючи державні іспити у випускників, а по закінченню їх, 22 червня відбулося свято Музики. Його нам подарував соліст Харківської філармонії, голова державної комісії, лауреат международнародних конкурсів, старший викладач кафедри струнних інструментів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Ігор Віталійович Чернявський. У програмі концерту були виконані твори композиторів XVII - XX століть. Звучала музика, наповнена чуттєвими і чарівними мелодіями, в їх числі - дві «Мелодії» К.В. Глюка і П.І. Чайковського, «Муки любві» Ф. Крейслера, «Салют любві» Е. Елгара, «Роздум» Ж. Массне і дивно тонка, пронизана почуттям високої скорботи Сарабанда І.С. Баха для скрипки solo з Партита №2.

Детальніше...

14 червня 2021 на відділі "Сценічне мистецтво" відбулись відкриті уроки з дисципліни "Акторська майстерність", за участі студентів I - III  курсів, випускників  та акторів Донецького академічного обласного драматичного театру м. Маріуполь.

Сюжет Маріупольського  телебачення.

87515, Україна, Донецка область, м. Маріуполь
пр. Миру 5/62 (орієнтир: "ДОСААФ")

проїзд  тролейбусами №1, №2,  №15
маршрутні такси  №112, № 117, №136 №153, №157

директор (0629 ) 47-05-21
навчальна частина (0629) 33-24-43
бухгалтерія (0629) 47-05-20

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019. Маріупольський коледж мистецтв