Вітаємо з Днем Святого Миколая!

В цей святковий день  студенти та викладачі коледжу  привітали мешканців та гостей Маріуполя. Концерти пройшли в ТРЦ "Україна" та ТРЦ "Порт-Сity".

В концертах взяли  участь студентський хор, керівник Белік Яна Геннадіївна, а також студенти та викладачі відділів  «Естрада» та  «Оркестрові духові та ударні інструменти»: Волошин Є.А., Дяченко Г.С.,  Колобова В., Дяченко М., Євсєєва Є., Махавкіна О., Филипова Ю., Бадасен А., Романюк О., Лобас О.

Детальніше...

17.12.2020 Камерний хор «Loretto»  Маріупольського фахового коледжу культури і мистецтв доєднався до проведення флешмобів і заспівав «Щедрика» для мешканців  та гостей міста Маріуполь біля торгівельного центру розташованого поблизу коледжу.  
Курівник  хору  Голубятникова Л.В.

Детальніше...

17.12.2020 Викладач КЗ "Маріупольський фаховий коледж культури і мистецтв" Шеляг Євген Анатолійович, в КЗ  "Маріупольська музична школа №3 ", провів майстер-клас за темою: "Робота над великою формою" за участі учнів музичної школи.

17.12.2020  Отримали результати обласного етапу XI  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

Ридкина Ганна – Диплом ІІ ступеня, II курс, відділ Оркестрові струнні інструменти.

Крамна Анна  - Диплом ІІІ ступеня, II курс, відділ Оркестрові струнні інструменти.

Викладач Ажиппа Людмила Василівна.

15.12.2020 організовано проведення спеціального об'єктового тренування з питань цивільного захисту з рятувальною ланкою КЗ "Маріупольський фаховий коледж культури і мистецтв" за темою.

Детальніше...

Маріупольський фаховий коледж культури і мистецтв планує в наступному навчальному році, вперше за 55 років свого існування, розпочати навчання з класу "Бандура".

Бандура це національний інструмент українського народу, інструмент, який вважається символом України, невмирущності ії славних, духовних, мистецьких традицій. І ці традиції ми хочемо продовжувати і розвивати в сучасних умовах.

Символічною є та подія, що саме цього року Маріупольський професійний ліцей передав нашому коледжу музичні інструменти - бандури та цимбали, які стали для нас дуже приємним і своєчасним дарунком, за що щіро дякуємо керівництву ліцею.

Запрошуємо всіх бажаючих на навчання!

87515, Україна, Донецка область, м. Маріуполь
пр. Миру 5/62 (орієнтир: "ДОСААФ")

проїзд  тролейбусами №1, №2,  №15
маршрутні такси  №112, № 117, №136 №153, №157

директор (0629 ) 47-05-21
навчальна частина (0629) 33-24-43
бухгалтерія (0629) 47-05-20

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019. Маріупольський коледж мистецтв