Мариупольское музыкальное училище

Рейтинг абітурієнтів

СПИСОК ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ

на спеціальність 025 «Музичне мистецтво»

 

 з/п

 

ПІБ

спеціальність

Відмітка про пільгову категорію

Середній бал документа про освіту

Сума балів

твор

чого

конк.

 

Укр.

мова

 

Всього

1.

 

Скороходова Єлизавета Дмитрівна

Естрада

(спів)

Квота1

9,7

9

8

26,7

2

Куркуріна Віолетта Миколаївна

Фортепіано

 

10,3

10

9

29,3

3.

Міхеда Віола

Олегівна

Спів

 

10,1

10

8

28,1

4.

Шевлякова  Ірина

Тимофіївна

Теорія музики

 

9,7

9

9

27,7

5.

Тертична Анастасія

Сергіївна

Фортепіано

 

9,8

8,8

9

27,6

6.

Дегтярьова Діана Дмитрівна

Хорове диригування

 

9,3

10

8

27,3

7

Харченко

Павло

Олексійович

Оркестрові струнні інструменти

(віолончель)

 

9,7

10.5

7

27,2

8.

Соколова  Софія

Андріївна

Теорія музики

 

10,1

10

7

27,1

9.

Мірошніченко Ксенія Олександрівна

Теорія музики

 

10,2

8,67

8

26.9

10.

Пінчук

Дмитро Ігорович

Оркестрові духові та ударні інструменти

(труба)

 

8,8

10

8

26,8

11

Капустян Вікторія Ігорівна

Спів

 

9,0

9.5

8

 

26,5

12

Шолохов Костянтин Володимирович

Народні інструменти

(акордеон)

 

9,5

10

7

26,5

13

Михайлишин Оксана

 Іванівна

Хорове диригування

 

9,0

8

7

26

14

Храменкова

 Яна

Сергіївна

Оркестрові струнні інструменти віолончель

 

8,8

10

7

25,8

15

Махавкіна Олександра Анатоліївна

Фортепіано

 

8,4

9

8

25,4

16

Джосан

Анастасія Володимирівна

Хорове диригування

 

8,8

9.5

7

25,3

17

Трамбаєнко Ілля

Олегович

Естрада

саксофон

 

8,5

9.5

7

25

18

Тарасова

Поліна Ігорівна

Оркестрові духові та ударні інструменти

(Флейта)

 

8,0

10

7

25

19

Лакарова Валерія Іванівна

Спів

 

8,9

9

7

24,9

20

Грищеніна Катерина

Петрівна

Теорія музики

 

9,2

8.67

7

24,9

21

Прошенко Олеся

 Олегівна

Хорове диригування

 

9,6

8

7

24,6

22

Рябченко Лія

Геннадіївна

Фортепіано

 

8,5

8

8

24,5

23

Денисенко Софія Олександрівна

Хорове диригування

 

8,6

8.5

7

24,1

24

Литвинова Софія

Дмитрівна

Фортепіано

 

8,5

7.5

8

24

25

Парщиков Данило Володимирович

Народні інструменти

(гітара)

 

7,6

9

7

23,6

26

Маринець

Софія

Андріївна

Оркестрові струнні інструменти

(скрипка)

 

6,7

9.5

7

23,2

27

Картечева Анна

Сергіївна

Теорія музики

 

10,2

7.3

5

22,5

28

Авдан Іван

Георгійович

Естрада

(ф-но)

 

7,7

8.5

7

22,5

29

Лобас Олександра Олександрівна

Оркестрові духові та ударні інструменти

(гобой)

 

6,6

9

6

21,6

30

Ковальова Єлизавета Сергіївна

Оркестрові струнні інструменти

(скрипка)

 

6,9

7,5

7

21,4

31

Шостак Даниїл

Валерійович

Фортепіано

 

8,1

7,25

6

21,4

32

Лютая

Тетяна Олександрівна

Естрада

спів

 

8,3

6

7

21,3

33

Голуб Микола Володимирович

Народні інструменти

(гітара)

 

7,1

9

5

21,1

34

Волошенюк Олександр Тимофійович

Естрада

(саксофон)

 

6,2

9.5

5

20,7

35

Петренко

Лілія Володимирівна

Оркестрові струнні інструменти

(віолончель)

 

6,5

6,5

6

19

 

 

СПИСОК ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ

на спеціальність 026 «Сценічне мистецтво»

з/п

 

ПІБ

Відмітка про пільгову категорію

Середній бал документа про освіту

Сума балів творчого

конк.

Укр.

мова

Всього

1

Поклонова Катерина Дмитрівна

 

9,3

8

9

25,38

2

Євтєєв Ілля

Артемович

 

9,2

8,5

7

24,7

3

Кліндухова

Марина Ігорівна

 

7,7

9

5

21,7

4

Аль-Хурані Діана

Амжад

 

8,2

6

7

21,2